Mød vores team


Vores arbejdsproces og kultur bygger på læring og forandring – i den rækkefølge. At give alle vores kunder en personlig opfølgning er vores ikke-digitale hædersmærke.
Ledelse og bestyrelse
Salgs- og kundesucces
Produkt og teknologi
Marketing og design
Drift
Amir Folkestad Habhab
Co-Founder & CEO
afh@marketer.tech
+47 922 900 59
Nicolay Skovly Herje
Chief Revenue Officer
nicolay@marketer.tech
+47 465 42 867
Artyom Pertsovsky
EVP Technology
artyom@marketer.tech
+44 20 3318 1590
Trygve Vardenær
Controller
trygve@marketer.tech
+47 466 34 994
Inge Myhrvold
Finance & Communications Manager
inge@marketer.tech
+47 975 46 633
Bethina Ekeli
Head of HR
bethina@marketer.tech
+47 906 68 866
Sebastian Almnes
Head of Growth
sebastian@marketer.tech
+47 973 38 702
Ledelse og bestyrelse

Amir Folkestad Habhab
Co-Founder & CEO
afh@marketer.tech
+47 922 900 59
Nicolay Skovly Herje
Chief Revenue Officer
nicolay@marketer.tech
+47 465 42 867
Artyom Pertsovsky
EVP Technology
artyom@marketer.tech
+44 20 3318 1590
Trygve Vardenær
Controller
trygve@marketer.tech
+47 466 34 994
Inge Myhrvold
Finance & Communications Manager
inge@marketer.tech
+47 975 46 633
Bethina Ekeli
Head of HR
bethina@marketer.tech
+47 906 68 866
Sebastian Almnes
Head of Growth
sebastian@marketer.tech
+47 973 38 702
Thomas Meyer
Co-Founder, Senior Account Executive & Board Member
thomas@marketer.tech
+47 476 02 854
Jon Amdahl Martinsen
Co-Founder & Senior Account Executive
jon@marketer.tech
+47 922 98 764
Sigve Torvik
Strategic Advisor & Advisory Board Member
sigve@marketer.tech
Emma Wallin
VP of Sales Nordics
emma.w@marketer.tech
+46 73 771 4505
Tarik Mustedanagic
Senior Account Executive
tarik@marketer.tech
+47 932 49 822
André Stabæk
Senior Account Executive
andre@marketer.tech
+47 467 44 707
Jordan McDowall
Account Executive
jordan@marketer.tech
+47 912 49 528
Breearna Jope
Account Executive
bree@marketer.tech
+61 427 966 041
Kaisa Eidet
Account Executive
kaisa@marketer.tech
+47 484 68 831
Stein Zahl
Account Executive
stein@marketer.tech
+47 923 06 610
Esam Machbal
Account Executive Holland
esam@marketer.tech
+31 6 87 58 35 65
Andreas Bergan
Senior Strategy Consultant
ab@marketer.tech
+47 994 43 329
Oda Nilsen
Strategy Consultant
oda@marketer.tech
+47 926 21 855
Martin Dunseth
Jr. Strategy Consultant
martin@marketer.tech
+47 902 15 184
Kasper Johnsen
Lead Solutions Engineer
kasper@marketer.tech
+47 412 50 935
Torstein Torblå
Solutions Engineer
torstein@marketer.tech
+47 905 24 268
Tim Magnusson
Lead Business Development Representative
tim@marketer.tech
+47 938 77 287
Courtney Zaffino
Business Development Representative
courtney@marketer.tech
+47 901 68 930
Salgs- og kundesucces



Thomas Meyer
Co-Founder, Senior Account Executive & Board Member
thomas@marketer.tech
+47 476 02 854
Jon Amdahl Martinsen
Co-Founder & Senior Account Executive
jon@marketer.tech
+47 922 98 764
Sigve Torvik
Strategic Advisor & Advisory Board Member
sigve@marketer.tech
Emma Wallin
VP of Sales Nordics
emma.w@marketer.tech
+46 73 771 4505
Tarik Mustedanagic
Senior Account Executive
tarik@marketer.tech
+47 932 49 822
André Stabæk
Senior Account Executive
andre@marketer.tech
+47 467 44 707
Jordan McDowall
Account Executive
jordan@marketer.tech
+47 912 49 528
Breearna Jope
Account Executive
bree@marketer.tech
+61 427 966 041
Kaisa Eidet
Account Executive
kaisa@marketer.tech
+47 484 68 831
Stein Zahl
Account Executive
stein@marketer.tech
+47 923 06 610
Esam Machbal
Account Executive Holland
esam@marketer.tech
+31 6 87 58 35 65
Andreas Bergan
Senior Strategy Consultant
ab@marketer.tech
+47 994 43 329
Oda Nilsen
Strategy Consultant
oda@marketer.tech
+47 926 21 855
Martin Dunseth
Jr. Strategy Consultant
martin@marketer.tech
+47 902 15 184
Kasper Johnsen
Lead Solutions Engineer
kasper@marketer.tech
+47 412 50 935
Torstein Torblå
Solutions Engineer
torstein@marketer.tech
+47 905 24 268
Tim Magnusson
Lead Business Development Representative
tim@marketer.tech
+47 938 77 287
Courtney Zaffino
Business Development Representative
courtney@marketer.tech
+47 901 68 930
Andreas Kolstad
EVP Product & Engineering
andreas@marketer.tech
+47 417 07 202
Magnus Willadssen
EVP Automation
magnus@marketer.tech
+47 415 65 246
Tomas Veiden
CTO
tomas@marketer.tech
Charles Farquharson
Lead Front-end Developer
charles@marketer.tech
Kate Pertsovsky
Tech Recruiter
kate@marketer.tech
+37 125 131 654
Sindre Sangnes
Product Manager
sindre@marketer.tech
+47 406 39 668
Przemysław Świercz
Lead Software Developer
przemyslaw@marketer.tech
Aleksander Wdowiński
Software Developer
aleksander@marketer.tech
Jacek Brozek
Software Developer
jacek@marketer.tech
Adrian Vasile
Software Developer
adrian@marketer.tech
Andrii Pukalskyi
Software Developer
andrii@marketer.tech
Anton Bogdanov
Software Developer
anton@marketer.tech
Janis Muiznieks
Software Developer
janis@marketer.tech
Andrei Muresan
Software Developer
andrei@marketer.tech
Robert Keresnyei
Software Developer
robert@marketer.tech
Filip Geppert
Software Developer
filip.g@marketer.tech
Arian Przytocki
Software Developer
arian@marketer.tech
Mateusz Jukiewicz
Data Scientist
mateusz@marketer.tech
Michael Nino Evensen
Advisor
michael@marketer.tech
Helen Ørn Gjerdrum
Junior NLP Engineer
helen@marketer.tech
+47 950 72 193
Produkt og teknologi



Andreas Kolstad
EVP Product & Engineering
andreas@marketer.tech
+47 417 07 202
Magnus Willadssen
EVP Automation
magnus@marketer.tech
+47 415 65 246
Tomas Veiden
CTO
tomas@marketer.tech
Charles Farquharson
Lead Front-end Developer
charles@marketer.tech
Kate Pertsovsky
Tech Recruiter
kate@marketer.tech
+37 125 131 654
Sindre Sangnes
Product Manager
sindre@marketer.tech
+47 406 39 668
Przemysław Świercz
Lead Software Developer
przemyslaw@marketer.tech
Aleksander Wdowiński
Software Developer
aleksander@marketer.tech
Jacek Brozek
Software Developer
jacek@marketer.tech
Adrian Vasile
Software Developer
adrian@marketer.tech
Andrii Pukalskyi
Software Developer
andrii@marketer.tech
Anton Bogdanov
Software Developer
anton@marketer.tech
Janis Muiznieks
Software Developer
janis@marketer.tech
Andrei Muresan
Software Developer
andrei@marketer.tech
Robert Keresnyei
Software Developer
robert@marketer.tech
Filip Geppert
Software Developer
filip.g@marketer.tech
Arian Przytocki
Software Developer
arian@marketer.tech
Mateusz Jukiewicz
Data Scientist
mateusz@marketer.tech
Michael Nino Evensen
Advisor
michael@marketer.tech
Helen Ørn Gjerdrum
Junior NLP Engineer
helen@marketer.tech
+47 950 72 193
Axel Rein
Performance Marketer
axel@marketer.tech
+47 954 47 610
Jakob Skjelbred
Head of Customer Design & Content
jakob@marketer.tech
+47 917 15 945
Isabelle Hvattum
Digital Designer
isabelle@marketer.tech
+47 481 24 002
Ida Celine Abrahamsen
Design Intern
ida@marketer.tech
+47 917 46 090
Athina Anderssen Moe
Design Intern
athina@marketer.tech
+34 608164882
Ada Sundby
Content Creator Intern
ada@marketer.tech
+47 917 88 850
Marketing og design



Axel Rein
Performance Marketer
axel@marketer.tech
+47 954 47 610
Jakob Skjelbred
Head of Customer Design & Content
jakob@marketer.tech
+47 917 15 945
Isabelle Hvattum
Digital Designer
isabelle@marketer.tech
+47 481 24 002
Ida Celine Abrahamsen
Design Intern
ida@marketer.tech
+47 917 46 090
Athina Anderssen Moe
Design Intern
athina@marketer.tech
+34 608164882
Ada Sundby
Content Creator Intern
ada@marketer.tech
+47 917 88 850
Trygve Vardenær
Controller
trygve@marketer.tech
+47 466 34 994
Inge Myhrvold
Finance & Communications Manager
inge@marketer.tech
+47 975 46 633
Kristoffer Støylen
VP Customer Operations
kristoffer@marketer.tech
+47 417 68 097
Oda Lind
Marketing Advisor
oda.l@marketer.tech
+47 910 00 637
Erlend Monsrud
Customer Operations Intern
erlend@marketer.tech
+47 909 26 302
Helene Parlow Riis
Customer Operations Intern
helene@marketer.tech
+47 924 44 569
Martine Gjerløw
Customer Operations Intern
martine@marketer.tech
+47 414 82 445
Theis Elstad
Customer Operations Intern
theis@marketer.tech
+47 991 51 603
Drift

Trygve Vardenær
Controller
trygve@marketer.tech
+47 466 34 994
Inge Myhrvold
Finance & Communications Manager
inge@marketer.tech
+47 975 46 633
Kristoffer Støylen
VP Customer Operations
kristoffer@marketer.tech
+47 417 68 097
Oda Lind
Marketing Advisor
oda.l@marketer.tech
+47 910 00 637
Erlend Monsrud
Customer Operations Intern
erlend@marketer.tech
+47 909 26 302
Helene Parlow Riis
Customer Operations Intern
helene@marketer.tech
+47 924 44 569
Martine Gjerløw
Customer Operations Intern
martine@marketer.tech
+47 414 82 445
Theis Elstad
Customer Operations Intern
theis@marketer.tech
+47 991 51 603