Møt teamet vårt

Arbeidsprosessen og kulturen vår bygger begge på læring og endring, i den rekkefølgen. Å tilby alle oppdragsgiverne våre personlig service er vår ikke-digitale stolthet.
Team
Administrasjon
Teknologi
Salg
Amir Folkestad Habhab
CEO
amir@marketer.tech
+47 922 900 59
Thomas Meyer
COO
thomas@marketer.tech
+47 476 02 854
Geir Kaasa
CFO
geir@marketer.tech
+47 913 44 327
Inge Myhrvold
Communication Manager
inge@marketer.tech
+47 975 46 633
Trygve Vardenær
Controller
trygve@marketer.tech
+47 466 34 994
Bethina Ekeli
Head of HR
bethina@marketer.tech
+47 906 68 866
Oda Nilsen
Head of M1/M2 Auto
oda@marketer.tech
+47 926 21 855
Oda Lind
Junior CSM
oda.l@marketer.tech
+ 47 91 00 06 37
Administrasjon

Amir Folkestad Habhab
CEO
amir@marketer.tech
+47 922 900 59
Thomas Meyer
COO
thomas@marketer.tech
+47 476 02 854
Geir Kaasa
CFO
geir@marketer.tech
+47 913 44 327
Inge Myhrvold
Communication Manager
inge@marketer.tech
+47 975 46 633
Trygve Vardenær
Controller
trygve@marketer.tech
+47 466 34 994
Bethina Ekeli
Head of HR
bethina@marketer.tech
+47 906 68 866
Oda Nilsen
Head of M1/M2 Auto
oda@marketer.tech
+47 926 21 855
Oda Lind
Junior CSM
oda.l@marketer.tech
+ 47 91 00 06 37
Andreas Kolstad
EVP Product & Engineering
andreas@marketer.tech
+47 417 07 202
Magnus Willadssen
EVP Automation
magnus@marketer.tech
+47 415 65 246
Tomas Veiden
CTO, M1
tomas@marketer.tech
+47 975 96 758
Artyom Pertsovsky
CTO, M2
artyom@marketer.tech
+44 20 3318 1590
Kristoffer Støylen
Head of Targeting & Video Automation
kristoffer@marketer.tech
+47 417 68 097
Jakob Skjelbred
Lead Marketing Coordinator
jakob@marketer.tech
+47 917 15 945
Teknologi

Andreas Kolstad
EVP Product & Engineering
andreas@marketer.tech
+47 417 07 202
Magnus Willadssen
EVP Automation
magnus@marketer.tech
+47 415 65 246
Tomas Veiden
CTO, M1
tomas@marketer.tech
+47 975 96 758
Artyom Pertsovsky
CTO, M2
artyom@marketer.tech
+44 20 3318 1590
Kristoffer Støylen
Head of Targeting & Video Automation
kristoffer@marketer.tech
+47 417 68 097
Jakob Skjelbred
Lead Marketing Coordinator
jakob@marketer.tech
+47 917 15 945
Jon Amdahl Martinsen
EVP Business Development
jon@marketer.tech
+47 922 98 764
Andreas Bergan
Solutions Engineer
ab@marketer.tech
+47 994 43 329
Kasper Johnsen
Solutions Engineer
kasper@marketer.tech
+47 412 50 935
Tarik Mustedanagic
VP Business Development
tarik@marketer.tech
+47 932 49 822
Jens W. Holst
Business Developer
jens@marketer.tech
+47 930 46 471
Tim Magnusson
Business Developer
tim@marketer.tech
+47 938 77 287
Salg

Jon Amdahl Martinsen
EVP Business Development
jon@marketer.tech
+47 922 98 764
Andreas Bergan
Solutions Engineer
ab@marketer.tech
+47 994 43 329
Kasper Johnsen
Solutions Engineer
kasper@marketer.tech
+47 412 50 935
Tarik Mustedanagic
VP Business Development
tarik@marketer.tech
+47 932 49 822
Jens W. Holst
Business Developer
jens@marketer.tech
+47 930 46 471
Tim Magnusson
Business Developer
tim@marketer.tech
+47 938 77 287